19 Aralık 20205,943 Görüntülenme0 Yorum
Zincir Kalpli Tığ Oyası
Zincir Kalpli Tığ Oyası

Zincir Kalpli Tığ Oyası

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle tığ oyası örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve eminim ki yazma işlemesini bitirdiğinizden sonra etrafınızda görenlerinde gözlerini alamayacakları bu Zincir Kalpli Tığ Oyasını sitemize ekliyoruz canlarım.

Zincir Kalpli Tığ Oyası Yapımı
Zincir Kalpli Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla oya ve dantel dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister kendi beğendiğiniz canlı renkler ile isterseniz de evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel tığ oyası modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 oya modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2021 İğneden Tığa Oya Modeli linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derledikleri bu Zincir Kalpli Tığ Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Zincir Kalpli Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN