07 Şubat 20204,157 Görüntülenme0 Yorum
2020 Beğenilen Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu
2020 Beğenilen Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu

2020 Beğenilen Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle güzel tığ oyaları 2020 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu 2020 Beğenilen Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

2020 Beğenilen Tığ Oyası Yapımı
2020 Beğenilen Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Hanım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister yazma kenarı işlemesinde isterseniz de kolye kenarı işlemesinde tercih edebileceğiniz bu Beğenilen Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Fıstıklı Yaprak Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu 2020 Beğenilen Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

2020 Beğenilen Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN