24 Kasım 201713,802 Görüntülenme0 Yorum
Sıralı Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Sıralı Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Sıralı Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, eğer Fular Kenarı İşlemesi olarak veya Yazma Kenarı İşlemesi olarak tercih edeceğinizde Çok Güzel Çeyizlik Örgü Çeşidi olacak olan bu 2018 sıralı oya modellerinden olan ve sadece sizlerin değil çevrenizde görenlerinde fazlasıyla dikkatini çekip beğenecekleri bu Sıralı Tığ Oyası Yapımını hemencecik sitemize ekliyorum.

Sıralı Tığ Oyası Yapımı
Sıralı Tığ Oyası Yapımı

Sevgili Oya Ve Dantel Dünyası çalışanlarının özenle ve samimilikle anlattığı bu Yeni Tığ Oyası Örneğini umarım kolayca bitirebilirsiniz kızlar, yapacakların şimdiden ellerine kollarına sağlıklar olsun.

Canınızdan bir parça olan yavrularınıza kendi ellerinizle yapabileceğiniz bu Değişik Şiş İşi Bebek Yeleği Örneklerinden olan ve çocuklarınıza giydirince gözünüze daha da güzel görünecek bu 0-6 aylık bebek yelekleri yapılışlarına bakmadan geçmeyin sakın canlarım.

Kendine has üslubu ve akıcı anlatımı ile bizlerinde öğrenerek örmesi için Sıralı Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu oluşturan Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına şükranlarımızı gönderiyoruz.

Sıralı Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN