24 Nisan 20206,004 Görüntülenme0 Yorum
2020 Güzel Tığ İşi Dantel Yapılışı Videolu
2020 Güzel Tığ İşi Dantel Yapılışı Videolu

2020 Güzel Tığ İşi Dantel Yapılışı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle tığ ile dantel örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda bitirdikten sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu 2020 Güzel Tığ İşi Dantel Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

2020 Güzel Tığ İşi Dantel Yapımı
2020 Güzel Tığ İşi Dantel Yapımı

Tam anlamıyla Sunanın İşlemelerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister vitrin süslemesi için isterseniz de çeyizlik niyetine yapıp saklayabileceğiniz bu Güzel Dantel Örneğini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Dantel Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Çeyizlik Yuvarlak Dantel Oda Takımı Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Sunanın El İşleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için anlattıkları bu 2020 Güzel Tığ İşi Dantel Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

2020 Güzel Tığ İşi Dantel Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN