07 Haziran 20207,823 Görüntülenme0 Yorum
Motifli Yuvarlak Dantel Yapımı Açıklamalı Videolu
Motifli Yuvarlak Dantel Yapımı Açıklamalı Videolu

Motifli Yuvarlak Dantel Yapımı Açıklamalı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle yeni ve güzel dantel modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda yaptığınızdan sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu Motifli Yuvarlak Dantel Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Motifli Yuvarlak Dantel Yapılışı
Motifli Yuvarlak Dantel Yapılışı

Tam anlamıyla Hobilerim Örgü Dantellerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde veya evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu Yeni Dantel Örneğini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Dantel Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu 2020 Tığ İşi Güzel Dantel Yapımına bakmadan geçen pişman olur.

Hobilerim Örgü Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde bizler için anlattıkları bu Motifli Yuvarlak Dantel Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Motifli Yuvarlak Dantel Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN