16 Ekim 20199,408 Görüntülenme0 Yorum
2020 Yepyeni Tığ Oyası Yapımı Videolu
2020 Yepyeni Tığ Oyası Yapımı Videolu

2020 Yepyeni Tığ Oyası Yapımı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2020 anlatımlı tığ oyası örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de ilk gördüğüm andan itibaren yazma kenarı işlemesinde çok şık duracağını tahmin ettiğim bu 2020 Yepyeni Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

2020 Yepyeni Tığ Oyası Yapılışı
2020 Yepyeni Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Koleksiyonum çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve evde artan ipleriniz ile zevkle işleyebileceğiniz bu Gösterişli Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Tığ Oyaları 2020 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Motifli Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Oya Koleksiyonum Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu 2020 Yepyeni Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

2020 Yepyeni Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN