15 Nisan 20223,195 Görüntülenme0 Yorum
3 Renkli Papatyalı Uzun Ve Güzel Lifi
3 Renkli Papatyalı Uzun Ve Güzel Lifi

3 Renkli Papatyalı Uzun Ve Güzel Lifi

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle uzun lif modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda gelin çeyizlerinin de olmazsa olmazlarından olan bu 3 renkli papatyalı uzun lif modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

3 Renkli Papatyalı Uzun Ve Güzel Lif
3 Renkli Papatyalı Uzun Ve Güzel Lif

Sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok sevdiklerini söyledikleri diğer bir bu Trabzanlı Kare Lif örgüsüne bakmadan geçmeyin lütfen.

Filizin elifi Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek derledikleri bu 3 renkli papatyalı uzun lif nasıl örülür? Videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Umarım hepinize ilham olmayı başarabilmişizdir. Ailenizle hayırlı huzurlu günler geçirmenizi dilerim.

3 Renkli Papatyalı Uzun Ve Güzel Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli serpilin-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN