16 Şubat 2023873 Görüntülenme0 Yorum
Şekercik Tasarım Lifi
Şekercik Tasarım Lifi

Şekercik Tasarım Lifi

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle anlatımlı lif örnekleri arayanların çok beğendiklerini dile getirdikleri ve benimde gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu şekercik tasarım lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Şekercik Tasarım Lif
Şekercik Tasarım Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde olumlu dönüşlerini aldıkları diğer bir bu #2023 Yeni Zarif Lif# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

İlmek Aşkı Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derledikleri şekercik tasarım lif nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolay gelsin. Sevdiklerinizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Şekercik Tasarım Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN