26 Şubat 2023722 Görüntülenme0 Yorum
Altıgen Dikkat Çeken Lifi
Altıgen Dikkat Çeken Lifi

Altıgen Dikkat Çeken Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle kolay lif örgüleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle çok seveceğine emin olduğum ve bitirdiğinizden sonra banyonuza da ayrı bir hava katacak olan bu altıgen dikkat çeken lif örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Altıgen Dikkat Çeken Lif
Altıgen Dikkat Çeken Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Yeni Yıl Lif Modeli# linkine tıklamadan geçmeyin.

Filizin E’lifi Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği bu altıgen dikkat çeken lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Mutlu günler.

Altıgen Dikkat Çeken Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli aycicegi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN