16 Mart 20211,587 Görüntülenme0 Yorum
Ajurlu Badem Yelek Örgüsü Yapımı
Ajurlu Badem Yelek Örgüsü Yapımı

Ajurlu Badem Yelek Örgüsü Yapımı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle yelek örgü modelleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Ajurlu Badem Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Ajurlu Badem Yelek Örgüsü
Ajurlu Badem Yelek Örgüsü

Tam anlamıyla canselin örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda gelin çeyizliklerinin de olmazsa olmazlarından olan bu yeni yelek örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir çeyizlik yelek örgülerinden olan ve eminim ki en kısa zamanda bitirdikten sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu güzel yelek modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Canselin örgü dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Ajurlu Badem Yelek Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Ajurlu Badem Yelek Örgüsü Videosu

BIR CEVAP YAZIN