12 Mart 20215,556 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Tasarım Uzun Lif Örgü Yapımı
Yeni Tasarım Uzun Lif Örgü Yapımı

Yeni Tasarım Uzun Lif Örgü Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu Yeni Tasarım Uzun Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Yeni Tasarım Uzun Lif Örgü
Yeni Tasarım Uzun Lif Örgü

Tam anlamıyla serpilin lif örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eğer isterseniz evde artan ipleriniz ile veya sevip te alacağınız ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı lif modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Örümcekli Bebek Lif Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Serpilin Lif Sepeti Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Yeni Tasarım Uzun Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Tasarım Uzun Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN