30 Mart 20231,568 Görüntülenme0 Yorum
Balık Pulu Beşşiş Patiği
Balık Pulu Beşşiş Patiği

Balık Pulu Beşşiş Patiği

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2023 yeni patik örgüleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu balık pulu beşşiş patik modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Balık Pulu Beşşiş Patik
Balık Pulu Beşşiş Patik

Hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce sitemize eklediğimiz diğer bir süslü patik örnekleri çeşitlerinden olan ve göze hoş gelen bu #Çam Model Patik# modeline bakmanızı rica ediyorum.

Diva Patik Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı anlatımı ile açıkladığı beşşiş patik nasıl yapılır? videosunu derlediği için minnetlerimizi sunarız. Deneyecek olanlara kolay gelsin. Hepinize ailenizle mutlu,huzurlu günler dilerim.

Balık Pulu Beşşiş Patik Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-10 patik-modelleri-4 patik-modelleri-13 patik-modelleri-56 patik-modelleri-75 patik-modelleri-11 patik-modelleri-91 patik-modelleri-86 patik-modelleri-70 patik-modelleri-45 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN