17 Ocak 20213,937 Görüntülenme0 Yorum
Karagöz Bot Patik Örgüsü Yapımı
Karagöz Bot Patik Örgüsü Yapımı

Karagöz Bot Patik Örgüsü Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle patik örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve eminim ki son zamanlarda çeyizlik yeni örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Karagöz Bot Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Karagöz Bot Patik Örgüsü
Karagöz Bot Patik Örgüsü

Tam anlamıyla canselin patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o üzerinde ki desenlerine ve renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu güzel patik modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni bayan patik modellerinden olan ve öncesinde sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 İki Şiş Yelek Örgüsüna bakmadan geçmeyin lütfen.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek hazırladıkları bu Karagöz Bot Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Karagöz Bot Patik Örgüsü Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-13 patik-modelleri-61 patik-modelleri-87 patik-modelleri-5 patik-modelleri-11 patik-modelleri-27 patik-modelleri-86 patik-modelleri-6 patik-modelleri-1 patik-modelleri-18 patik-modelleri-33
BIR CEVAP YAZIN