01 Aralık 20187,448 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Oval Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu
Çeyizlik Oval Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Çeyizlik Oval Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, sitemizde bulunan bu 2019 yeni tığ işi lif modellerinden olan ve inşallah sizlerin en kısa zamanda bitirdikten sonra keyifle kullanacağınıza emin olduğum bir o kadar da göze hoş gelen bu Çeyizlik Oval Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Çeyizlik Oval Lif Modeli Yapımı
Çeyizlik Oval Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Lif Modellerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Oval Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla örebilirsiniz kızlar, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Lifler 2019 çeşitlerinden olan ve zevkinize göre renk uyumunu sizin belirleyeceği bu Kolay Çiçek Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına samimi şekilde ve akıcı dille anlattığı bu Çeyizlik Oval Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çeyizlik Oval Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN