10 Kasım 20186,509 Görüntülenme0 Yorum
Kirazlı Lif Modeli Yapımı Videolu
Kirazlı Lif Modeli Yapımı Videolu

Kirazlı Lif Modeli Yapımı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, sitemizde yayınladığımız bu 2019 tığ işi kirazlı lif örneklerinden olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu Kirazlı Lif Modeli Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Kirazlı Lif Modeli Yapılışı
Kirazlı Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Örgü Sepeti Yeni Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi örgüleri severlerin keyifle yapacağına emin olduğum bu Kirazlı Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Yeni Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğenip örmeyi tercih ettikleri bu Üç Boyutlu Kirazlı Lif Modeli Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Örgü Sepeti Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi dille anlattığı bu Kirazlı Lif Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kirazlı Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN