17 Mart 20211,885 Görüntülenme0 Yorum
İç İçe Halkalı Lif Yapımı
İç İçe Halkalı Lif Yapımı

İç İçe Halkalı Lif Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle lif modelleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını bir ablanız olarak içtenlikle rica ettiğim ve eminim ki son zamanlarda gelin çeyizlerinden olan göze de çok şık gelen bu İç İçe Halkalı Lif Modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

İç İçe Halkalı Lif Modeli
İç İçe Halkalı Lif Modeli

Tam anlamıyla sibelle örgü çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eğer isterseniz sevdikleriniz için de hediyelik niyetine tercih edebileceğiniz bu güzel lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Yeni Tasarım Lif Örgüna bakmadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derledikleri bu İç İçe Halkalı Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İç İçe Halkalı Lif Modeli Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN