13 Nisan 20203,703 Görüntülenme1 Yorum
Çiçek Bahçesi Motifli Battaniye Yapılışı Videolu Açıklamalı
Çiçek Bahçesi Motifli Battaniye Yapılışı Videolu Açıklamalı

Çiçek Bahçesi Motifli Battaniye Yapılışı Videolu Açıklamalı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle 2020 tığ işi battaniye örgüleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk yaptığı andan itibaren keyifle güzel günlerde tercih edebileceğiniz bu Çiçek Bahçesi Motifli Battaniye Yapılışını sitemizde paylaşıyoruz.

Çiçek Bahçesi Motifli Battaniye Yapımı
Çiçek Bahçesi Motifli Battaniye Yapımı

Tam anlamıyla Fuşya El Emeği çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Örgü Battaniye Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Beğenilen Battaniye Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Çok Güzel Waffle Örgü Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Fuşya El Emeği Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için anlattıkları bu Çiçek Bahçesi Motifli Battaniye Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çiçek Bahçesi Motifli Battaniye Yapımı Videosu

Çiçek Bahçesi Motifli Battaniye Yapılışı Videolu Açıklamalı Yorumları
Avatar
Zahide
2020-04-16 10:57:33
Tavşanlı bebek battaniyesinin ipliğine markası neydi acaba
BIR CEVAP YAZIN