04 Haziran 20175,970 Görüntülenme0 Yorum
Çiçek Motifli Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
Çiçek Motifli Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Çiçek Motifli Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Çiçekli Lif Yapımı Türkçe Videolu Resimli Ayrıntılı Anlatım

Sevdikleriniz ile güzel sevgi dolu günler olsun hanımlar, bugün ne zamandan beri sizlere sunmak için sabırsızlandığım Kolay Lif Örneği olan ve örüp ne kadar tatlı olduğunu gördükten sonra kullanmaya kıyamayacağınız 2017 Lif Modeli Çeşidi olan Çiçekli Lif Yapılışını sizler için paylaşıyorum.

Çiçekli Lif Yapımı
Çiçekli Lif Yapımı

Çiçek Motifli Lif Modelinde renk uyumu önemlidir kendi zevkinize uygun renkler kullanırsanız ortaya çok hoş Yeni El Örgüsü Örneği çıkacağına eminim isterseniz de Çeyizlik Örgü Çeşidi olarak ta kaldırabilirsiniz , yapacaklara şimdiden kolaylıklar gelsin yüce rabbim güzel günlerde kullanmayı nasip eylesin.

Kolay Çiçek Motifli Lif Yapımı
Kolay Çiçek Motifli Lif Yapımı

Sitemizde en çok beğenilen diğer bir Farklı Lif Örneğimiz olan Kolay Çeyizlik Çiçek Modeli Lif Yapımını linkine tıklamadan geçmeyin lütfen, eğer eliniz boş kalırsa kızlar Çiçekli Lif Modelini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Yoğun istek üzerinde emek vererek sizlere sunduğumuz Anlatımlı Demiryolu Modeli Bebek Yeleğine kesinlikle girmenizi tüm içtenliğim ile tavsiye ediyorum, zaman ayırarak bizler için Kolay Çiçekli Lif Modeli Nasıl Yapılır? videosu hazırlayan Tamanne Youtube Kanalına şükran ve sevgilerimizi gönderiyoruz.

Çiçekli Lif Modeli Nasıl Yapılır
Çiçekli Lif Modeli Nasıl Yapılır

Çiçekli Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN