04 Haziran 20178,703 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Kolay Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Kolay Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Kolay Lif Modeli Yapımı Türkçe Videolu Resimli Detaylı Anlatım

Evlerinizin sevgi, huzur ve bol bereket ile dolacağı günler olsun hanımlar, bugün gerçek anlamda örgü örmeye yeni başlayanların hatta öğrenmek için pratik yapabileceği 2017 Lif Örneği olan ve renk uyumu ile gösterişli hale gelen bu Kolay Lif Yapılışını sizler için sunuyorum.

Kolay Lif Modeli Yapımı
Kolay Lif Modeli Yapımı

Emin olun kolaylıkla örebileceksiniz ister sevdiklerinize hediye edin isterseniz de Çeyizlik Örgü Çeşidi olarak ta örebilirsiniz, Kolay Lif Örneğinde canlı renkler kullanmayı tercih ederseniz banyonuza renk katacaktır kızlar, yapacaklara şimdiden kolaylıklar gelsin merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbim hayırlı ve güzel günlerde kullanmayı nasip eylesin inşallah.

Açıklamalı Kolay Lif Modeli Yapımı
Açıklamalı Kolay Lif Modeli Yapımı

Kısa bir süre önce sizler için sunduğumuz ve oldukta fazla beğenilerek tercih edilerek örülen diğer bir Farklı Lif Örneği olan Hello Kitty li Life acilen göz atmanızı tavsiye ediyorum, eğer eliniz boş olup ta Melek Ablanızı mutlu etmek isterseniz kızlar Kolay Lif Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Gördükten sonra örmek için sabırsızlanacağınız ve ördükten sonra kullanmaya kıyamayacağınız harika bir El Örgüsü Olan İğne Oyası Pike Havlu Kenarı Orkide Modeli Yapımına bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum, bizler için emek vererek Kolay Lif Modeli Nasıl Yapılır? videosu hazırlayan Emelce Orguler Youtube Kanalına sevgi ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Kolay Lif Nasıl Yapılır
Kolay Lif Nasıl Yapılır

Kolay Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN