03 Kasım 20221,344 Görüntülenme0 Yorum
Kutu Teknik Lif Örgüsü
Kutu Teknik Lif Örgüsü

Kutu Teknik Lif Örgüsü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle farklı lif örnekleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve eminim ki banyonuza da renk katacak olan bu kutulu lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Kutu Teknik Lif Örgü
Kutu Teknik Lif Örgü

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde olumlu dönüşlerini alan diğer bir bu #Kolay Kutucuklu Lif Örgü#süne bakmanızı rica ediyorum.

Örgü hayatım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek farklı lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

Kutu Teknik Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN