25 Ekim 20187,085 Görüntülenme0 Yorum
Sabunluk Çanta Lif Modeli Yapılışı Videolu
Sabunluk Çanta Lif Modeli Yapılışı Videolu

Sabunluk Çanta Lif Modeli Yapılışı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, halk arasında sabunluk lif örnekleri 2019 çeşitleri olarak ta bilinen ve eminim ki bitirdikten sonra banyonuza da renk katacak olan hem de yuvarlak lif örgülerinin en tatlı hallerinden olan bu Sabunluk Çanta Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Sabunluk Çanta Lif Modeli Yapımı
Sabunluk Çanta Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Örnekleri Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi severlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Sabunluk Çanta Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirir güzel günlerde kullanırsınız, ellerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Yuvarlak Lif Örgülerinden olan ve etrafınız da görenlerinde gözlerini alamayacağı bu Üçgen Motifli Altıgen Banyo Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Örgü Örnekleri Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi dille anlattığı bu Sabunluk Çanta Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Sabunluk Çanta Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN