25 Eylül 201712,570 Görüntülenme0 Yorum
Dalda Üç Gül Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı
Dalda Üç Gül Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Dalda Üç Gül Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Hayatınızın dolu dolu sevgi ve huzurla geçeceği bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel bayanlar, bugün hepinizin gerçekten seveceğini düşündüğüm en güzel yazma oyası modellerinden olan ve işlemelerine hayran kalacağınız bu yeni el örgüsü örneği Dalda Üç Gül Tığ Oyası Yapılışını sizler için şuanda paylaşıyorum.

Dalda Üç Gül Tığ Oyası Yapımı
Dalda Üç Gül Tığ Oyası Yapımı

Oya Ve Dantel Dünyası ekibi o kadar güzel anlatmış ki hiç örgü bilmeyen arkadaşlar dahi dikkatli izlerse yeni bilgiler öğrene bilir ve kendini geliştire bilir, yapmayı düşünenlere şimdiden kolaylıklar gelsin güzel günlerde kullanmanızı nasip eylesin yüce rabbim.

2017 mekik oyası modelleri arayanların kaçırmaması gereken çok hoş bir yeni el örgüsü örneklerinden olan Mekik Oyası Üç Çiçek Modeli Yapılışına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum, eğer zamanınız olursa kızlar Tığ Oyası Dalda Üç Gül Modelini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalı özenerek ve zaman ayırarak bizlerinde öğrenmesi için Dalda Üç Gül Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Dalda Üç Gül Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN