23 Şubat 20194,763 Görüntülenme0 Yorum
Güne Bakan Çiçeği Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Güne Bakan Çiçeği Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Güne Bakan Çiçeği Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle tığ oyaları çiçekli modelleri 2019 çeşitleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve isterseniz de çeyizlik oyalar niyetine tercih edebileceğiniz bu Güne Bakan Çiçeği Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Güne Bakan Çiçeği Tığ Oyası Yapımı
Güne Bakan Çiçeği Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Tığ İşi Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Güne Bakan Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan keyifle bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaştığımız diğer bir Çok Güzel Tığ Oyaları 2019 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla dile getirdikleri bu Köprülü Başaklar Tığ Oyası Modeli Yapımı linkine tıklamanızı rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Güne Bakan Çiçeği Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz kızlar.

Güne Bakan Çiçeği Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN