05 Ağustos 20195,868 Görüntülenme0 Yorum
Hem Farklı Hem Güzel Yuvarlak Lif Yapımı Videolu
Hem Farklı Hem Güzel Yuvarlak Lif Yapımı Videolu

Hem Farklı Hem Güzel Yuvarlak Lif Yapımı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle 2019 Farklı Yuvarlak Lif Modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki o desenlerine ve şık duruşuna en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Hem Farklı Hem Güzel Yuvarlak Lif Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Hem Farklı Hem Güzel Yuvarlak Lif Yapılışı
Hem Farklı Hem Güzel Yuvarlak Lif Yapılışı

Tam anlamıyla Ören Hanım Yeni çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Yuvarlak Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan örebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yepyeni Yuvarlak Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Yuvarlak Motifli Uzun Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Hem Farklı Hem Güzel Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Hem Farklı Hem Güzel Yuvarlak Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN