08 Ocak 20186,262 Görüntülenme0 Yorum
Çiçekli Uzun Lif Yapılışı Türkçe Videolu
Çiçekli Uzun Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Çiçekli Uzun Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, görür görmez benim hayran kaldığım bu uzun banyo lif 2018 modellerinden olan ve gerek o üzerinde ki Çiçek Desenlerine gerekse de göze hoş gelen renk uyumuna sizlerinde hayran olacağını düşündüğüm bu Çiçekli Uzun Lif Yapımını paylaşıyorum.

Çiçekli Uzun Lif Yapımı
Çiçekli Uzun Lif Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım 2018 Lif Örneklerine layık olan bu Tığ İşi Uzun Lif 2018 Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, hepinizin emeklerine sağlık.

Yeni Tığ Oyası Modelleri örmek isteyenler için hoş bir sürpriz olacağını düşündüğüm bu Rüzgar Gülü Modeli Tığ Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçen çok şey kaçırır.

Ören Hanım Youtube Kanalına Çiçekli Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Çiçekli Uzun Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
yuvarlak-kabarik-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN