25 Temmuz 20202,752 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle Salkım Üzümler Örgü Yapımı Videolu
İki Şiş İle Salkım Üzümler Örgü Yapımı Videolu

İki Şiş İle Salkım Üzümler Örgü Yapımı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle desenli örgü modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu İki Şiş İle Salkım Üzümler Örgü Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

İki Şiş İle Salkım Üzümler Örgü Yapılışı
İki Şiş İle Salkım Üzümler Örgü Yapılışı

Tam anlamıyla Şerifenin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde veya evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu Güzel Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Örgü Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok şık bulduklarını dile getirdikleri bu İki Şiş İle Oklava Örgü Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için anlattıkları bu İki Şiş İle Salkım Üzümler Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş İle Salkım Üzümler Örgü Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN