18 Kasım 20176,137 Görüntülenme0 Yorum
İki Şişle Desenli Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı
İki Şişle Desenli Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı

İki Şişle Desenli Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, kış aylarının da gelmesiyle ayaklarınızın sıcacık olmasını sağlayacak olan bu desenli patik modellerinden olan ve sadece kendiniz için değil sevdiğiniz komşularınız için ve ya evlilik hazırlığında olan kızlarınız için de Çeyizlik El Örgüsü Çeşidi olarak örebileceğiniz bu İki Şişle Desenli Patik Yapımını şimdi paylaşıyorum.

İki Şişle Desenli Patik Yapımı
İki Şişle Desenli Patik Yapımı

Heyecanla takip ettiğim sevgili Maviden Örgüler çalışanlarını yine her zaman ki gibi özenle anlattığı bu 2018 Şiş İşi Patik Örneğini örmeniz dileğiyle, şimdiden yapmayı planlayanlarınız varsa elleri kolları dert görmesin.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz bu En Güzel Patik Modellerinden olan ve kabartmalarına bayılacağınızı düşündüğüm bu Kirpik Modeli Patik Yapımına bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Maviden Orguler Youtube Kanalına İki Şişle Desenli Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

İki Şişle Desenli Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-20 patik-modelleri-8 patik-modelleri-87 patik-modelleri-56 patik-modelleri-25 patik-modelleri-1 patik-modelleri-18 patik-modelleri-66 patik-modelleri-45 patik-modelleri-65 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN