22 Ekim 20185,753 Görüntülenme0 Yorum
Keçe Taban Motifli Bot Patik Yapılışı Videolu Açıklamalı
Keçe Taban Motifli Bot Patik Yapılışı Videolu Açıklamalı

Keçe Taban Motifli Bot Patik Yapılışı Videolu Açıklamalı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sitemizde yayınladığımız bu 2019 bayan patik bor örneklerine mutlaka bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için sabırsızlandığımız ve keçe tabanlı patikleri severlerin kaçırmaması gerektiği bu Keçe Taban Motifli Bot Patik Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Keçe Taban Motifli Bot Patik Yapımı
Keçe Taban Motifli Bot Patik Yapımı

Tam anlamıyla 2019 Ören Hanım Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bot patik örgülerinin en güzel hallerinden olan ve görenlerinde gözlerini alamayacağı bu Keçe Tapanlı Patik Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Keçe Tabanlı Ayakkabı Patiklerinden olan ve bitirdikten sonra ayaklarınıza çok yakışacağını tahmin ettiğim bu Organik Ayakkabı Patik Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde anlattığı bu Keçe Taban Motifli Bot Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Keçe Taban Motifli Bot Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-20 patik-modelleri-85 patik-modelleri-13 patik-modelleri-43 patik-modelleri-22 patik-modelleri-9 patik-modelleri-75 patik-modelleri-27 patik-modelleri-86 patik-modelleri-67 patik-modelleri-33
BIR CEVAP YAZIN