20 Ekim 20186,029 Görüntülenme0 Yorum
3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, benim çok beğendiğim bu 2018 yeni yuvarlak lif örneklerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra banyonuza renk katacak olan hem de tığ işi lif örgülerinin en tatlı hallerinden olan bu 3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapımı
3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve yuvarlak banyo lifleri arayanların kesinlikle bakması gerektiğini düşündüğüm bu Ananas Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Yuvarlak Lif Örneklerinden olan ve iki renkli yapılışını çok beğeneceğinizi tahmin ettiğim bu Kullanışlı Yuvarlak Kese Lif Modeli Yapımına göz atmanızı rica ediyorum.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına detaylı şekilde anlattığı bu 3 Boyutlu Ananas Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN