21 Ekim 20183,673 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Şeker Lif Modeli Yapımı Videolu Açıklamalı
Kolay Şeker Lif Modeli Yapımı Videolu Açıklamalı

Kolay Şeker Lif Modeli Yapımı Videolu Açıklamalı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle en kolay lif örgüleri 2019 çeşitlerinden olan ve inşallah en kısa sürede bitirdikten sonra hem banyonuza renk katacak olan hem de çok zarif gözüken bu Kolay Şeker Lif Modeli Yapılışını paylaşıyoruz.

Kolay Şeker Lif Modeli Yapılışı
Kolay Şeker Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla El Emeği Öğrenelim Liflerine gerçekten yakışır olan ve tığ işi yeni lif örgüleri severlerin kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Kolay Şeker Lif Modelini umarım sizlerde güzelce örebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Şeker Lif Örneklerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra çocuklarınızın da çok seveceği bu Şeker Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

El Emeği Öğrenelim Youtube Kanalına titizlikle ve samimiyet ile anlattığı bu Kolay Şeker Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Kolay Şeker Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN