27 Ekim 20184,642 Görüntülenme0 Yorum
Çiçek Bahçesi Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Çiçek Bahçesi Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Çiçek Bahçesi Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle tığ işi papatyalı yuvarlak lifleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiği ve gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak istediğim bu Çiçek Bahçesi Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Çiçek Bahçesi Lif Modeli Yapımı
Çiçek Bahçesi Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve bitirdikten sonra keyifle kullanacağınız bu Çiçek Bahçesi Yuvarlak Lifini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güllü Yuvarlak Lif Örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve sitemizde önceden görenlerinde hayran kaldığı bu Katmerli Güllü Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi dille anlattığı bu Çiçek Bahçesi Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çiçek Bahçesi Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN