13 Eylül 20194,818 Görüntülenme0 Yorum
Köprülü Kiraz Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu
Köprülü Kiraz Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu

Köprülü Kiraz Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle tığ oyası köprülü kiraz modeli 2019 çeşitleri işleyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren en kısa zamanda bitirebileceğiniz bu Köprülü Kiraz Tığ Oyası Yapımını sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

Köprülü Kiraz Tığ Oyası Yapımı
Köprülü Kiraz Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Kirazlı Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir İğne Oyası Güzel Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayran kalarak çok sevdikleri bu 2019 Çiçekli Tığ Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Köprülü Kiraz Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Köprülü Kiraz Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN