11 Şubat 201814,697 Görüntülenme0 Yorum
Ören Hanım Pıtırcık Kare Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Ören Hanım Pıtırcık Kare Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Ören Hanım Pıtırcık Kare Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, benim çok beğendiğim ve sizlere sunmak istediğim bu ören hanım kare lif örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve bitirdikten sonra canlı renkleri ve hoş yapısı ile banyonuza hava katacak bu Ören Hanım Pıtırcık Kare Lif Yapımını paylaşıyorum.

Ören Hanım Pıtırcık Kare Lif Yapımı
Ören Hanım Pıtırcık Kare Lif Yapımı

Tam anlamıyla Yeni 2018 Ören Hanım Banyo Lif Örneklerine layık olan bu Renkli Tığ İşi Kare Lif Modelini inşallah sizlerde zorlanmadan güzelce bitirebilirsiniz kızlar, emeklerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız bu Kışlık Renkli Güzel Boyunluk Modelleri 2018 Çeşitlerinden olan bu Tığ İşi Yapraklı Boyunluk Yapımına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum canlarım.

Ören Hanım Youtube Kanalına Ören Hanım Pıtırcık Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu oluşturduğu için şükranlarımızı iletiyoruz.

Ören Hanım Pıtırcık Kare Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN