29 Mart 20211,799 Görüntülenme0 Yorum
Papatya Kese Lif Örgü
Papatya Kese Lif Örgü

Papatya Kese Lif Örgü

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle lif modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda ördüğünüzden sonra banyonuza renk katacak olan bu Papatya Kese Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Papatya Kese Lif Örgüsü
Papatya Kese Lif Örgüsü

Tam anlamıyla sibelle lif örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz renklerle tercih ettiğinizden sonra çok şık gözükecek olan bu kese lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Kolay Yıldız Lif Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şeklide ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Papatya Kese Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Papatya Kese Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN