20 Mart 20212,012 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Yıldız Lif Örgü
Kolay Yıldız Lif Örgü

Kolay Yıldız Lif Örgü

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaar, özellikle lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Kolay Yıldız Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Kolay Yıldız Lif Örgüsü
Kolay Yıldız Lif Örgüsü

Tam anlamıyla örgü sepeti liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan göze de şık gelen bu yeni lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilişiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Kolay Uzun Lif Modelina bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Sepeti Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Kolay Yıldız Lif Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kolay Yıldız Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN