25 Ekim 20177,840 Görüntülenme0 Yorum
Papatya Puf Lif Çiçeği Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
Papatya Puf Lif Çiçeği Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Papatya Puf Lif Çiçeği Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, bugün örgü dünyasının saygın isimlerinden olan ve benimde severek takip ettiğim sevgili Şeyma Hanımın hazırladığı değişik lif çiçek modellerinden olan ve gerek canlı renkleri gerekse desenleri ile banyonuza renk katacak ola bu Papatya Puf Lif Çiçeği Yapımını şimdi sizler için paylaşıyorum kızlar.

Papatya Puf Lif Çiçeği Yapımı
Papatya Puf Lif Çiçeği Yapımı

Ben içtenlikle söylüyorum ki hanımlar ben oldukça çok beğendim eğer renk uyumu yakalayabilirseniz eğer bu Kolay Puf Lif Çiçeğini istediğiniz El Örgüsü Lif Örneğine işleyebilirsiniz, şimdiden yapmak isteyenlerin elleri kolları dert görmesin.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğim Yeni Şiş Örgü Bebek Yeleği Örneklerinden olan sade ve gösterişli duruşu ile görenlerinde dikkatini çekeceğini düşündüğüm bu Yakadandan Başlamalı Tek Parça Bebek Yeleği Yapımı linkine girip incelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Tecrübesi ve detaylı anlatımı ile bizler için Papatya Puf Lif Çiçeği Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Şeymanın Örgü Modellerine teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Papatya Puf Lif Çiçeği Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN