26 Şubat 20221,819 Görüntülenme0 Yorum
3D Sarı Beyaz Uyumlu Lifi
3D Sarı Beyaz Uyumlu Lifi

3D Sarı Beyaz Uyumlu Lifi

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, çok seveceğinize emin olduğum bu 3D lif modellerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra evinize de hava katacak olan bu 3D sarı beyaz uyumlu lif örgü Yapımını paylaşıyorum.

3D Sarı Beyaz Uyumlu Lif
3D Sarı Beyaz Uyumlu Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Güllü Fırfırlı Kare Lif linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgü Beceriklihanım Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu 3D sarı beyaz uyumlu lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ailenizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

3D Sarı Beyaz Uyumlu Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN