17 Kasım 201710,524 Görüntülenme0 Yorum
Puf Çiçekli Çilek Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Puf Çiçekli Çilek Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Puf Çiçekli Çilek Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı meleklerim, birazdan belki de çoğunuzun ilk defa göreceğini tahmin ettiğim bu değişik tığ işi lif modellerinden olan ve o canlı rengi hem de o üzerinde ki Çiçek Desenleri ile de sizleri kendisine hayran bırakacak olan bu Puf Çiçekli Çilek Lif Modeli Yapımını şuanda sizler için güzel sitemize ekliyorum kızlar.

Puf Çiçekli Çilek Lif Modeli Yapımı
Puf Çiçekli Çilek Lif Modeli Yapımı

Samimiliği ve tatlı dilini sevdiğim tam anlamıyla Şeymanın Örgü Modellerine layık olan bu Puf Lif Örneğini kısa sürede yapmanız dileğiyle, şimdiden yapmayı planlayanlarınız varsa elleri kolları dert görmesin.

Kendi ellerinizle örebileceğiniz 2018 Şal Modellerinden olan ve gösterişli halini seveceğinizi düşündüğüm bu Kolay Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapımına bakmadan geçen çok şey kaçırır canlarım.

Detaylı ve akıcı anlatımı ile bizlerinde öğrenerek örmesi için Puf Çiçekli Çilek Lif Nasıl Yapılır? videosunu oluşturan Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Puf Çiçekli Çilek Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN