12 Kasım 2023316 Görüntülenme0 Yorum
Anlatımlı Kese Lifi
Anlatımlı Kese Lifi

Anlatımlı Kese Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle 2023 kese lif örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle çok seveceğine emin olduğum ve bitirdiğinizden sonra banyonuza da ayrı bir hava katacak olan bu anlatımlı lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Anlatımlı Kese Lif
Anlatımlı Kese Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Yeni 2023 Kolay Kese Lif# linkine tıklamadan geçmeyin.

Suna erdoğan Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği bu örgü lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Mutlu günler.

Anlatımlı Kese Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN