25 Ekim 20194,169 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Motifli Lif Yapımı Açıklamalı Videolu
Tığ İşi Motifli Lif Yapımı Açıklamalı Videolu

Tığ İşi Motifli Lif Yapımı Açıklamalı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle anlatımlı motifli lif örnekleri 2019 çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve eminim ki son dönemlerde çeyizlik liflerinde olmazsa olmazlarından olan bu Tığ İşi Motifli Lif Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz meleklerim.

Tığ İşi Motifli Lif Yapılışı
Tığ İşi Motifli Lif Yapılışı

Tam anlamıyla Tamanne Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Tığ İle Motifli Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Lif Örgüleri çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde o desenlerini çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Tığ İşi Kolay Çeyizlik Lif Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Tamanne Youtube Kanalına samimi şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Tığ İşi Motifli Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Motifli Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN