02 Aralık 20222,511 Görüntülenme0 Yorum
Güldane Lif Örgüsü
Güldane Lif Örgüsü

Güldane Lif Örgüsü

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle yeni lif örgüleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu güllü lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Güldane Lif Örgü
Güldane Lif Örgü

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #2023 Püsküllü Yeni Lif# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Gonca name Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derledikleri lif nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz.

Güldane Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN