21 Kasım 20176,383 Görüntülenme0 Yorum
Rüzgar Gülü Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Rüzgar Gülü Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Rüzgar Gülü Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel dostlarım, özellikle en yeni lif modelleri arayanların kesinlikle bakmadan geçememesi gerektiğini düşündüğüm ve gerçekten hem o Yuvarlak Desenli oluşuna hem de kendisi kadar yapılışı da bir o kadar hoş olan bu Rüzgar Gülü Lif Yapımını şuanda sitemize ekliyoruz.

Rüzgar Gülü Lif Yapımı
Rüzgar Gülü Lif Yapımı

Titizlikle takip ettiğim sevgili Şeyma Hanımcığımın ayrıntılı ve öğretici şekilde anlattığı bu 2018 Değişik Lif Örneğini sorunsuz şekilde yapmanız dileğiyle, şimdiden ellerinize kollarınıza sağlıklar olsun.

Desenlerine ve şıklığına hayran olacağını bu En Güzel Mekik Oyası Modellerinden olan ve görenlerinde dikkatini çekeceğini tahmin ettiğim bu Mekik Oyası Trafik Lambası Modeli Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen kızlar.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına Rüzgar Gülü Lif Nasıl Yapılır? videosunu oluşturduğu için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Rüzgar Gülü Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN