18 Kasım 20221,063 Görüntülenme0 Yorum
Çeyiz İçin Kolay Lifi
Çeyiz İçin Kolay Lifi

Çeyiz İçin Kolay Lifi

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaar, özellikle çeyizlik lif modelleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmanızı rica ettiğim ve eğer isterseniz sevdikleriniz için de çeyizlik niyetine yapabileceğiniz bu güzel lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Çeyiz İçin Kolay Lif
Çeyiz İçin Kolay Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Güzel Yuvarlak Lif# linkine tıklamanızı rica ediyorum.

Örgü hayatım Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek kolay lif nasıl yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkür ederiz.

Çeyiz İçin Kolay Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN