28 Eylül 20177,359 Görüntülenme0 Yorum
Tekli Kaz Ayakları Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Tekli Kaz Ayakları Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Tekli Kaz Ayakları Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Hayatınızın dolu dolu sevgi ve huzurla geçeceği bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, birazdan belki de çoğunuzun ilk defa göreceğini ve bir o kadar da çok beğeneceği 2017 Yeni Desenli Örgü Modellerinden olan ve ister Bebek Yeleği Örgülerinde isterseniz de bayan örgülerin de kullanabileceğiniz Kolay El Örgüsü Örneklerinden olan bu Tekli Kaz Ayakları Örgü Örneğini Yapılışını şimdi paylaşıyorum.

Tekli Kaz Ayakları Örgü Modeli Yapımı
Tekli Kaz Ayakları Örgü Modeli Yapımı

Örgü sever sevgili Şerife Hanım her zaman olduğu gibi tecrübesi ve tatlı dili ile çok güzel anlatmış, eğer biraz dikkatli dinler ve malzeme seçimine dikkat ederseniz canlarım sizlerde bu Kaz Ayak Desenli Şiş Örgü Modelini örebilirsiniz, tüm içtenliğim ile yapacaklara kolaylılar diliyorum.

Yazma Kenarla İşlemesi sever bayanların kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm En Kolay Tığ Oyası Modellerinden olan bu Dalda Üç Gül Tığ Oyası Yapımına göz atmadan geçmeyin lütfen, eliniz boş kalırsa kızlar Desenli Şiş Örgü Örneğini bitirdikten sonra resmini çekip bana gönderebilirsiniz.

İçinde ki örgü sevgisi ile bizlerinde öğrenmesini sağlayarak Tekli Kaz Ayakları Örgü Modeli Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Şerifenin Örgü Dünyası Youtuba Kanalına kucak dolusu sevgilerimizi iletiyoruz.

Tekli Kaz Ayakları Örgü Modeli Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN