12 Eylül 20192,746 Görüntülenme0 Yorum
Tepecikler Arası Menekşe Tığ Oyası Yapılışı
Tepecikler Arası Menekşe Tığ Oyası Yapılışı

Tepecikler Arası Menekşe Tığ Oyası Yapılışı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019 tepecikli iğne oyası örnekleri severlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve benim de gerçekten çok beğendiğim ve en kısa zamanda işlemek için sabırsızlandığım bu Tepecikler Arası Menekşe Tığ Oyası Yapımını sitemizde yayınlıyoruz meleklerim.

Tepecikler Arası Menekşe Tığ Oyası Yapımı
Tepecikler Arası Menekşe Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de çeyizlik iğne oyaları niyetine gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bu Menekşe İğne Oyası Modelini umarım sizlerde keyifle yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman evvel sitemizde sizlere sunduğumuz diğer bir Düz İğne Oyası Örneklerinden olan ve en az yapılışı kadar şıklığı da göze hoş gelen bu Düz Lila Badem İğne Oyası Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Tepecikler Arası Menekşe Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tepecikler Arası Menekşe Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN