24 Şubat 20196,393 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Dama Kare Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Tığ İşi Dama Kare Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Tığ İşi Dama Kare Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle tığ işi kare lif modelleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki banyonuza da renk katacak olan bu Tığ İşi Dama Kare Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tığ İşi Dama Kare Lif Modeli Yapımı
Tığ İşi Dama Kare Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte zevkle örebileceğiniz bu Yeni Kare Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde eklediğimiz diğer bir 2019 Kare Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakaldığı bu Gül Dalı Kare Lif Modeli Yapılışı linkine tıklamanızı rica ediyorum kızlar.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Tığ İşi Dama Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Dama Kare Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli serpilin-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN