16 Ekim 20184,244 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Tek Parça Patik Çorap Modeli Yapılışı Videolu
Tığ İşi Tek Parça Patik Çorap Modeli Yapılışı Videolu

Tığ İşi Tek Parça Patik Çorap Modeli Yapılışı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, benim çok sevdiğim bu 2019 tığ işi patik örneklerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra ayaklarınıza çok yakışacak olan bu Tığ İşi Tek Parça Patik Çorap Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz.

Tığ İşi Tek Parça Patik Çorap Modeli Yapımı
Tığ İşi Tek Parça Patik Çorap Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Örgüler Patiklerine çok yakışır olan ve yapımı da bir o kadar çok şık olan bu Tek Parça Patik Modelini umarım sizlerde zevkle örebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Lale Motifli Patik Örneklerinden olan ve desenlerine hayran kaldığım bu Lale Motifi Babet Patik Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına itina ile anlattığı bu Tığ İşi Tek Parça Patik Çorap Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Tek Parça Patik Çorap Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-10 patik-modelleri-20 patik-modelleri-59 patik-modelleri-43 patik-modelleri-87 patik-modelleri-9 patik-modelleri-75 patik-modelleri-39 patik-modelleri-11 patik-modelleri-70 patik-modelleri-45 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN