05 Ekim 20174,962 Görüntülenme0 Yorum
Güllü Kolay Patik Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
Güllü Kolay Patik Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Güllü Kolay Patik Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, birazdan yapımı oldukça basit olan bir En Kolay Tığ İşi Patik Modellerinden olan ve gösterişli olduğu kadar da yumuşacık yapısı ile kullanmaya kıyamayacağınız bu Güllü Kolay Patik Yapılışını güzel sitemize ekliyorum.

Güllü Kolay Patik Yapılışı
Güllü Kolay Patik Yapılışı

Her zaman olduğu gibi yine çok hoş bir Ören Hanım Örgü Modellerinden olan bu Çiçekli Kolay Patik Örneğini inşallah sizlerde kolaylıkla tamamlayabilirsiniz meleklerim, şimdiden hepinizin eline koluna yüreğine sağlık olsun hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kendi İşlemeli Battaniye Modelini kendisi örmek isteyen hanımlar için çok güzel bir alternatif olacağını düşündüğüm bu Battaniye Çember Modeli Yapılışına girip bakmadan geçerseniz gerçekten pişman olursunuz, zamanınız olursa kızlar Gül Desenli Patik Örneğini bitirdikten sonra resmini çekip bana gönderebilirsiniz.

Tecrübesi ve hoş anlatımı ile bizlerinde öğrenmesi için Güllü Kolay Patik Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Ören Hanım Youtube Kanalına tüm içtenliğimiz ile şükranlarımızı gönderiyoruz.

Güllü Kolay Patik Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-10 patik-modelleri-61 patik-modelleri-22 patik-modelleri-9 patik-modelleri-51 patik-modelleri-5 patik-modelleri-11 patik-modelleri-72 patik-modelleri-27 patik-modelleri-6 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN