18 Ekim 20184,477 Görüntülenme0 Yorum
Tomurcuklu Yaprak Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Tomurcuklu Yaprak Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Tomurcuklu Yaprak Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, ilk ilmekten son ilmeğe kadar zevkle örebileceğiniz bu 2019 tığ işi yaprak lif örneklerinden olan ve beyazın üzerine renkli motiflerinin çok yakıştığı ve tomurcuk liflerinin en güzel hallerinden birisi olan bu Tomurcuklu Yaprak Lif Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz meleklerim.

Tomurcuklu Yaprak Lif Modeli Yapımı
Tomurcuklu Yaprak Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Şeymanın Yeni Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi örgü liflerinden olan bu Beyaz Yaprak Lif Modelini umarım sizlerde keyifle örebilirsiniz, şimdiden emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Model Tomurcuklu Liflerinden olan ve çiçekleri desenleri ile göze çok şık gelen bu Tomurcuk Çiçekli Lif Yapılışı linkine tıklamadan geçen pişman olur.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde anlattığı bu Tomurcuklu Yaprak Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Tomurcuklu Yaprak Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN