03 Kasım 20221,713 Görüntülenme0 Yorum
Üç Boyutlu Lif Örgüsü
Üç Boyutlu Lif Örgüsü

Üç Boyutlu Lif Örgüsü

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle desenli lif örgüleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu üç boyutlu lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Üç Boyutlu Lif Örgü
Üç Boyutlu Lif Örgü

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve bakanlarında çok hayran kaldıklarını dile getirdikleri diğer bir bu #Şeker Gibi Lif Örgü# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgü beceriklihanım Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek değişik lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

Üç Boyutlu Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN